Skip to content

Artykuły z kategorii ‘Wydarzenia’

10
Gru

Rosyjski gaz na europejskim rynku

7 grudnia w Rosyjskiej Akademii Nauk w Moskwie odbyło się Forum dotyczące perspektyw eksportu gazu ziemnego z Rosji. Oprócz dyskusji o chłonności europejskiego rynku poruszano problematykę nowych projektów inwestycyjnych oraz mechanizmu kształtowania cen gazu.

WięcejRead more

14
Gru

Perspektywy polskiego rynku gazu

Instytut Jagielloński zorganizował debatę na temat przyszłości rynku gazu ziemnego w Polsce w kontekście zachodzących zmian gospodarczych oraz rozpoczętego arbitrażu pomiędzy PGNiG a Gazpromem.

WięcejRead more

27
Lis

Łupki i CO2 w polityce Unii Europejskiej

O roli gazu ze złóż niekonwencjonalnych w unijnej strategii energetycznej dyskutowano 24 listopada podczas konferencji „Gaz łupkowy a cele unijnej polityki energetyczno-klimatycznej” zorganizowanej przez Demos Europa.

WięcejRead more

20
Lis

Przyszłość gazu łupkowego w Polsce

W ramach drugiej edycji konferencji „Perspektywy gazu niekonwencjonalnego w Polsce”, którą Węglowodory.pl objęły patronatem medialnym, dyskutowano nad problemami, z którymi muszą zmierzyć się firmy planujące wydobycie gazu łupkowego w Polsce.

WięcejRead more

5
Paź

Petrobiznes 2011

Tematem VI Ogólnopolskiego Kongresu Petrobiznes, który odbył się 3 października w Warszawie były strategie polskich koncernów na tle zmian zachodzących na rynku europejskim. Weglowodory.pl objęły wydarzenie patronatem medialnym.

WięcejRead more